projektowanie logo

Identyfikacja wizualna

Jeżeli życzysz sobie by klient widząc twoją biznes kartę natychmiast przypominał sobie twoją stronę, a widząc twoje logo przyszła mu na myśl miła współpraca która zaowocowała udaną transakcją, pomyśl o identyfikacji wizualnej dla swojej firmy.

Identyfikacja wizualna to jeden z lepszych sposobów na zapamiętanie twojej firmy. Mając jednolity wygląd w korespondencji tradycyjnej jak i elektronicznej, posługując się kopertami dostosowanymi do firmy, które nawiązują do twoich wizytówek, kojarzą się ze stroną internetową i papierem firmowym którym posługujesz się na co dzień, masz potężne narzędzie w swoich rękach. Wykorzystane w odpowiedni sposób pomoże ci zdobyć zaufanie nowych klientów, a w przyszłości nie dać o sobie zapomnieć.

System identyfikacji wizualnej to zbiór reguł i wzorców które konsekwentnie stosowane budują pozytywne wyobrażenie o firmie lub produkcie oraz utrwalają pożądane opinie wśród pracowników i klientów. System identyfikacji wizualnej przyjmuje formę księgi, w której opisane są zasady korzystania z logo i nazwy, tworzenia dokumentów firmowych, kolory i typografia. Każda firma jest inna i ma różne potrzeby identyfikacji dlatego jest ona tworzona zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Zamawiając u Nas system identyfikacji wizualnej dostajesz księgę wraz z kompletem wzorców przygotowanych do druku. Jeżeli masz takie życzenie to profesjonalne drukarnie z którymi współpracujemy wydrukują całość i dostarczą pod wskazany adres.


Najczęściej opracowywane wzorce w systemie:

znak firmowy (logo – kolorystyka, pole ochronne, wykorzystanie itp)

papier firmowy, faksowy

wizytówka firmowa, imienna

koperty firmowe

cenniki

faktury

naklejki adresowe

 

24/7 hours

 

Opinie klientów

Firma em-ma zajmuje się sprzedażą art. dziecięcych . Logo musiało wiec nawiązywać do profilu firmy a jednocześnie być proste w przekazie. Projekt obejmował zaprojektowanie logotypu wraz z podstawową identyfikacją firmy.

"Studio Graficzne LogoProjekt wybrałam ze względu na atrakcyjną ofertę logotypów przedstawioną w portfolio oraz, nie ukrywam, atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Nawiązałam współpracę z LogoProjekt. Byłam zadowolona z szybkiej reakcji na moje zamówienie, w niedługim czasie zostały mi przedstawione propozycje loga, które w 100% odpowiadały mojej wizji. Potem było kilka modernizacji wybranego projektu oraz moja nagła zmiana decyzji wyboru loga, która nikogo nie zdziwiła i nadal byłam traktowana profesjonalnie. Ta nagła decyzja była strzałem w dziesiątkę. Wybrałam logo w wersji pierwotnej z naprawdę niewielkimi zmianami. Wkrótce przedstawiono mi projekt wizytówki i papieru firmowego, gdzie nie było do czego się przyczepić. Efekt końcowy projektu odpowiadał mojej osobowości i specyfice mojej działalności. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy ze Studiem Graficznym LogoProjekt i szczerze polecam ich usługi, które na wysokim poziomie.

Iza Markiewicz - właścicielka firmy"


 
projektowanie logo - identyfikacja wizualna