projektowanie logo

Ulotki, foldery, katalogi ...

Mając na uwadze kompleksowe działanie, zajmujemy się projektowaniem ulotek, folderów, katalogów zaproszeń, naklejek i innych. Szerokie zastosowanie tych produktów oraz możliwość dotarcia do konkretnego klienta, grupy docelowej, daje nieograniczone wręcz możliwości własnej promocji. My nie ograniczamy się do konkretnych zadań, zaprojektujemy każdą formę przekazu jaką jesteś w stanie wymyślić oraz podsuniemy pomysły i zaproponujemy rozwiązania o których do tej pory nie myślałeś. Pamiętaj że każde zamówienie składasz w ten sam sposób – wystarczy że klikniesz na link „Chcę złożyć zamówienie” i wypełnisz dostępny tam formularz w całości lub częściowo jeżeli interesuje Cię tylko część oferowanych przez Nas usług.

 

24/7 hours

 

Opinie klientów

Firma em-ma zajmuje się sprzedażą art. dziecięcych . Logo musiało wiec nawiązywać do profilu firmy a jednocześnie być proste w przekazie. Projekt obejmował zaprojektowanie logotypu wraz z podstawową identyfikacją firmy.

"Studio Graficzne LogoProjekt wybrałam ze względu na atrakcyjną ofertę logotypów przedstawioną w portfolio oraz, nie ukrywam, atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Nawiązałam współpracę z LogoProjekt. Byłam zadowolona z szybkiej reakcji na moje zamówienie, w niedługim czasie zostały mi przedstawione propozycje loga, które w 100% odpowiadały mojej wizji. Potem było kilka modernizacji wybranego projektu oraz moja nagła zmiana decyzji wyboru loga, która nikogo nie zdziwiła i nadal byłam traktowana profesjonalnie. Ta nagła decyzja była strzałem w dziesiątkę. Wybrałam logo w wersji pierwotnej z naprawdę niewielkimi zmianami. Wkrótce przedstawiono mi projekt wizytówki i papieru firmowego, gdzie nie było do czego się przyczepić. Efekt końcowy projektu odpowiadał mojej osobowości i specyfice mojej działalności. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy ze Studiem Graficznym LogoProjekt i szczerze polecam ich usługi, które na wysokim poziomie.

Iza Markiewicz - właścicielka firmy"


 
projektowanie logo - identyfikacja wizualna