projektowanie logo

Reklama w internecie

W dzisiejszym świecie Internet to główne źródło informacji. Klienci chcąc zaoszczędzić swój cenny czas często korzystają z wyszukiwarki internetowej by znaleźć dany produkt lub usługę. Jeżeli serwis nie znajduje się w pierwszej 10 wyświetlanych stron to istnieje mała szansa, że klient trafi na Państwa stronę. Pozycjonowanie do długotrwały i kosztowny etap, na jaki stać nieliczne firmy. Dlatego proponujemy usługi reklamowe, które natychmiast pojawiają się w wyszukiwarce na czołowych pozycjach.

Google jak i inne polskie wyszukiwarki oferują nowatorskie rozwiązania w dotarciu do klienta, my te rozwiązania poznaliśmy i znamy wszystkie ich szczegóły. Dlatego właśnie czytasz tą ofertę. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem kampanii reklamowej swojej strony w Internecie za pomocą najpopularniejszych wyszukiwarek i chcesz zwiększyć oglądalność strony a w konsekwencji zyski przez nią generowane zapraszamy do wypełnienia formularza zamówienia.

 

24/7 hours

 

Opinie klientów

Firma em-ma zajmuje się sprzedażą art. dziecięcych . Logo musiało wiec nawiązywać do profilu firmy a jednocześnie być proste w przekazie. Projekt obejmował zaprojektowanie logotypu wraz z podstawową identyfikacją firmy.

"Studio Graficzne LogoProjekt wybrałam ze względu na atrakcyjną ofertę logotypów przedstawioną w portfolio oraz, nie ukrywam, atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Nawiązałam współpracę z LogoProjekt. Byłam zadowolona z szybkiej reakcji na moje zamówienie, w niedługim czasie zostały mi przedstawione propozycje loga, które w 100% odpowiadały mojej wizji. Potem było kilka modernizacji wybranego projektu oraz moja nagła zmiana decyzji wyboru loga, która nikogo nie zdziwiła i nadal byłam traktowana profesjonalnie. Ta nagła decyzja była strzałem w dziesiątkę. Wybrałam logo w wersji pierwotnej z naprawdę niewielkimi zmianami. Wkrótce przedstawiono mi projekt wizytówki i papieru firmowego, gdzie nie było do czego się przyczepić. Efekt końcowy projektu odpowiadał mojej osobowości i specyfice mojej działalności. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy ze Studiem Graficznym LogoProjekt i szczerze polecam ich usługi, które na wysokim poziomie.

Iza Markiewicz - właścicielka firmy"


 
projektowanie logo - identyfikacja wizualna