projektowanie logo

Optymalizacja stron

Twoja strona jest czymś więcej niż tylko zlepkiem słów i grafiki, to obraz twojej firmy w Internecie. Przeciętny użytkownik najczęściej nie ma pojęcia co kryje wnętrze witryny internetowej. Wiele projektantów lub osób nie znających zasad kodowania HTML często korzysta z edytorów stron WYSIWIG. Stworzone w ten sposób strony prezentują się estetycznie natomiast ich kod określany jest mianem spaghetti code, co oznacza że zamiast oddawac merytoryczną zawartość strony poprzez właściwe semantyczne zastosowanie znaczników zawierających treści, skupia się na konstrukcji wizualnej. Choc takie strony mogą funkcjonować w Internecie to zazwyczaj są one nie poprawnie interpretowane przez większość alternatywnych przeglądarek, a użytkownicy mający wolne połączenie internetowe prędzej zamkną okno przeglądarki niż będą czekać aż się ona załaduje.

 

24/7 hours

 

Opinie klientów

Firma em-ma zajmuje się sprzedażą art. dziecięcych . Logo musiało wiec nawiązywać do profilu firmy a jednocześnie być proste w przekazie. Projekt obejmował zaprojektowanie logotypu wraz z podstawową identyfikacją firmy.

"Studio Graficzne LogoProjekt wybrałam ze względu na atrakcyjną ofertę logotypów przedstawioną w portfolio oraz, nie ukrywam, atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Nawiązałam współpracę z LogoProjekt. Byłam zadowolona z szybkiej reakcji na moje zamówienie, w niedługim czasie zostały mi przedstawione propozycje loga, które w 100% odpowiadały mojej wizji. Potem było kilka modernizacji wybranego projektu oraz moja nagła zmiana decyzji wyboru loga, która nikogo nie zdziwiła i nadal byłam traktowana profesjonalnie. Ta nagła decyzja była strzałem w dziesiątkę. Wybrałam logo w wersji pierwotnej z naprawdę niewielkimi zmianami. Wkrótce przedstawiono mi projekt wizytówki i papieru firmowego, gdzie nie było do czego się przyczepić. Efekt końcowy projektu odpowiadał mojej osobowości i specyfice mojej działalności. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy ze Studiem Graficznym LogoProjekt i szczerze polecam ich usługi, które na wysokim poziomie.

Iza Markiewicz - właścicielka firmy"


 
projektowanie logo - identyfikacja wizualna