projektowanie logo

Co Nas wyróżnia

„Z czasem zobaczymy rzeczy, których, jak dotąd, nie możemy sobie wyobrazić.”

Wiemy jak ważna jest dobra kreacja marki dlatego zawsze staramy się wydobyć z każdego projektu jego piękno oraz oryginalność. Dlatego tak wielu klientów nam zaufało i poleca Nas czego doświadczamy każdego dnia. Nasza kreatywność jest praktycznie nieograniczona, tak jak natura stwarzamy ciągle nowe wzory. Nasze świeże pomysły w projektowaniu znajdują chętnych by je oglądać. Ciekawość świata, chęć poznawania tego, co jest za następną górą sprawiają, że nigdy się nie znudzimy a pomysły nie skończą.

Jesteśmy grupą ludzi mających kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu projektów do druku. Każdy z Nas to indywidualność mająca inne podejście do projektowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie proponować zawsze oryginalne i ciekawe pomysły.

Tworzymy projekty dostosowane do klienta, które spełnią jego wymagania oraz sprawią, że będzie się wyróżniał na rynku. Staramy się być w czołówce a nieraz wyprzedzamy innych by dać więcej i lepiej dostosować się do obecnej sytuacji danego klienta. Cechuje Nas prostota i profesjonalizm, który doskonaliliśmy przez lata.

 

24/7 hours

 

Opinie klientów

Firma em-ma zajmuje się sprzedażą art. dziecięcych . Logo musiało wiec nawiązywać do profilu firmy a jednocześnie być proste w przekazie. Projekt obejmował zaprojektowanie logotypu wraz z podstawową identyfikacją firmy.

"Studio Graficzne LogoProjekt wybrałam ze względu na atrakcyjną ofertę logotypów przedstawioną w portfolio oraz, nie ukrywam, atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Nawiązałam współpracę z LogoProjekt. Byłam zadowolona z szybkiej reakcji na moje zamówienie, w niedługim czasie zostały mi przedstawione propozycje loga, które w 100% odpowiadały mojej wizji. Potem było kilka modernizacji wybranego projektu oraz moja nagła zmiana decyzji wyboru loga, która nikogo nie zdziwiła i nadal byłam traktowana profesjonalnie. Ta nagła decyzja była strzałem w dziesiątkę. Wybrałam logo w wersji pierwotnej z naprawdę niewielkimi zmianami. Wkrótce przedstawiono mi projekt wizytówki i papieru firmowego, gdzie nie było do czego się przyczepić. Efekt końcowy projektu odpowiadał mojej osobowości i specyfice mojej działalności. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy ze Studiem Graficznym LogoProjekt i szczerze polecam ich usługi, które na wysokim poziomie.

Iza Markiewicz - właścicielka firmy"


 
projektowanie logo - identyfikacja wizualna