projektowanie logo
projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Firma projektowa - Expresion

Projekt logo dla firmy Expresion miał charakteryzować firmę i jej ekspresje oraz nowatorskie podejście. Logo to jakby dwa pociągnięcia pędzlem ekspresyjnego malarza nadającego szkic swojej pracy natomiast delikatna czcionka nadaje znakowi lekkość. Projekt obejmował stworzenie logo, pełnej identyfikacji wizualnej oraz strony WWW.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Fitness Club - BodyLine

Udało Nam się stworzyć logo które kształtem nawiązuje do zgrabnej sylwetki, a pozą stwarza pozory ruchu. Dodatkowo zastosowanie koła daje wrażenie spójnej całości. W nazwie, literka „O” jest koloru koła powyżej co wizualnie spaja znak z nazwą, a niebieski kolor słów „fitness club” ich kształt i dopasowanie do reszty idealnie daje obraz spójnego lekkiego logo, jak po sesji w fitness klubie.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Sklep jubileriski - Decorella

Celem projektu było zaprojektowanie delikatnego znaku charakteryzującego ręczne wyroby jubilerskie. Dzięki zastosowaniu stonowanego koloru czcionki logotyp wyróżnia się delikatnością natomiast różowy akcent nadaje mu charakteru i przyciąga wzrok. Projekt obejmował stworzenie logo, projekt wizytówki oraz papieru firmowego.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: firma motoryzacyjna - Martin

Projekt miał na celu stworzenie logo dla firmy zajmującej się szeroko pojętą motoryzacja, a więc bezpośrednio nawiązywać bo branży samochodowej. Dodatkowo miały zostać zaprojektowane papier firmowy oraz karty które miały pełnić podwójną rolę, z jednej strony informacyjną o firmie z drugiej natomiast stanowić kartę rabatową dla klientów.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: firma projektowa - Decoland

Aktualna praca prezentuje logo dla firmy projektowej Decoland. Logo zostało zaprojektowane tak by uzmysłowić delikatność i ekspresje firmy oraz działanie w różnych kierunkach. Projekt obejmował stworzenie wizytówki oraz papieru firmowego.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: kanadyjska firma - ATF

Celem projektu było stworzenie znaku graficznego dla kanadyjskiej firmy zajmującej się malowaniem samolotów. Motyw samolotu który został zastosowany charakteryzuje logo z branżą lotniczą natomiast smuga którą za sobą zostawia charakteryzuje smugę farby. Projekt obejmował projekt logo, wizytówki oraz papieru firmowego z uwzględnieniem kanadyjskich formatów.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Sklep z artykułami dziecięcymi - EM-MA

Znak logo stworzony przez Nasze studio charakteryzuje się prostotą. Znak miał być uniwersalny ale nawiązywać do artykułów dziecięcych dlatego zostały zastosowane 4 kolory. Projekt obejmował również stworzenie wizytówki oraz papieru firmowego.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Kancelaria Prawnicza - Adjust

Stylowe, proste i godne zaufania tak szybko można opisać wykonane przez Nas logo. Firma specjalizuje się w nieruchomościach oraz prawie nowych technologii więc wizerunek musiał spełniać klika założeń. Powinien być czytelny, łatwy do zapamiętania oraz mieć nowoczesną formę. Dzięki zastosowaniu litery A oraz jest odpowiednim wystylizowaniu logo kojarzy się bezpośrednio z nazwą firmy.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Sklep internetowy - Eltex Co

Celem pracy było stworzenie logo dla internetowego sklepu elektronicznego. Kolorystyka miała nawiązywać do wcześniej zrobionej strony i razem tworzyć spójność całość. Dodatkowo miał zostać stworzony banner na stronę który wraz ze stroną tworzyć ma nagłówek.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Uniwersytet - Wurpol

Zaprezentowane logo w wersji czarno białej, prezentuje prosty budynek w wersji przestrzennej, zastosowana czcionka imituje okna jakie w tym budynku się znajdują. Ciekawe i nowatorskie rozwiązanie, a jednak bardzo proste.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Instalacje sanitarne

Celem tego projektu było stworzenie identyfikacji wizualnej dla firmy działającej w branży instalacyjnej. Zakres prac obejmował stworzenie logo, wizytówki oraz papieru firmowego.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Firma odlewnicza - Klamex

Stylowe logo bezpośrednio nawiązujące do działalności firmy, tak krótko można opisać stworzone przez Nas logo. Firma Klamex od wielu lat zajmuje się odlewaniem stylowych dodatków z mosiądzu, jest firmą bardzo dobrze rozpoznawalną na rynku. Chcieli by logo dokładnie oddawało charakter firmy i nawiązywało do przedmiotów które wytwarzają. Ten charakter oddaliśmy stosując ozdobne litery „K” oraz „X”.


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Studio nagrań - Unikat Records

Projekt obejmował stworzenie znaku logo dla studia nagrań zajmującego się niszowymi formami muzyki. Logo miało znaleźć zastosowanie jako nadruk na przyszłych płytach CD. Undergroundowy styl muzyki produkowany przez wytwórnie chcieliśmy scharakteryzować po przez nadanie mu czarnego koloru oraz zastosowanie płyty winylowej w dzisiejszych czasach wyjątkowej i trudno dostępnej. Całość dodatkowo upiększyliśmy delikatnym wzorem


projektowanie logo dla firm

Opis wdrożenia:

Zamawiający: Sklep komputerowy - For PC

Zamówienie to obejmowało stworzenie logo dla firmy zajmującej się sprzedażą detaliczną podzespołów komputerowych, zestawów PC oraz komputerów przenośnych. Zakres pracy obejmował stworzenie rozpoznawalnego logo „na ulicy”. Klient chciał by projekt „mówił” że zajmują się sprzętem komputerowym. Proste, zauważalne i rzucające się w oczy logo po przez nadanie mu krwisto czerwonego koloru. Zastosowanie zmodyfikowanej liczby 4 z znaku powoduje, że jest ona rozumiana skrótowo jako słowo „for”.j. ang, natomiast styl czcionki w słowie PC bezpośrednio informuje, że „tam” sprzedają coś dla komputerów. Projekt spełnia powierzone mu założenia i może być wykorzystane jako ciekawa forma reklamy

 

24/7 hours

 

Opinie klientów

Firma em-ma zajmuje się sprzedażą art. dziecięcych . Logo musiało wiec nawiązywać do profilu firmy a jednocześnie być proste w przekazie. Projekt obejmował zaprojektowanie logotypu wraz z podstawową identyfikacją firmy.

"Studio Graficzne LogoProjekt wybrałam ze względu na atrakcyjną ofertę logotypów przedstawioną w portfolio oraz, nie ukrywam, atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Nawiązałam współpracę z LogoProjekt. Byłam zadowolona z szybkiej reakcji na moje zamówienie, w niedługim czasie zostały mi przedstawione propozycje loga, które w 100% odpowiadały mojej wizji. Potem było kilka modernizacji wybranego projektu oraz moja nagła zmiana decyzji wyboru loga, która nikogo nie zdziwiła i nadal byłam traktowana profesjonalnie. Ta nagła decyzja była strzałem w dziesiątkę. Wybrałam logo w wersji pierwotnej z naprawdę niewielkimi zmianami. Wkrótce przedstawiono mi projekt wizytówki i papieru firmowego, gdzie nie było do czego się przyczepić. Efekt końcowy projektu odpowiadał mojej osobowości i specyfice mojej działalności. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy ze Studiem Graficznym LogoProjekt i szczerze polecam ich usługi, które na wysokim poziomie.

Iza Markiewicz - właścicielka firmy"


 
projektowanie logo - identyfikacja wizualna