projektowanie logo

Formularz zamówienia

Szanowni Państwo poniżej znajduje się formularz zamówienia. Został on podzielony na części by ułatwić jego wypełnienie. Proszę, zatem o wypełnienie tych rubryk, w których chcą Państwo dokonać zamówienia, a resztę należy pozostawić pustą. Polem obowiązkowym jest podanie poprawnego adresu e-mail.

 

Dane zleceniodawcy:

 

 

 
 

Projektowanie logo:

 

cena ustalana po złożeniu zamówienia

cena ustalana po złożeniu zamówienia


tekst na znaku logo

 

 
 

Identyfikacja wizualna:

 

 

 
 

Reklama w internecie:

 

 

 
 

Optymalizacja strony www:

 

 

 
 

Informacje oraz uwagi końcowe:

Na wskazany powyżej mail skontaktuje się nasz operator, w celu ustalenia szczegółów. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 24 godzin prosimy o kontakt telefoniczny.

Żadna propozycja wysłana do klienta przed przekazaniem praw autorskich nie może być przez niego wykorzystana, ponieważ wszystkie logotypy i inne znaki graficzne są chronione przez prawo autorskie.

Dane klientów nie są udostępniane osobom trzecim.

 

 
 

24/7 hours

 

Opinie klientów

Firma em-ma zajmuje się sprzedażą art. dziecięcych . Logo musiało wiec nawiązywać do profilu firmy a jednocześnie być proste w przekazie. Projekt obejmował zaprojektowanie logotypu wraz z podstawową identyfikacją firmy.

"Studio Graficzne LogoProjekt wybrałam ze względu na atrakcyjną ofertę logotypów przedstawioną w portfolio oraz, nie ukrywam, atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Nawiązałam współpracę z LogoProjekt. Byłam zadowolona z szybkiej reakcji na moje zamówienie, w niedługim czasie zostały mi przedstawione propozycje loga, które w 100% odpowiadały mojej wizji. Potem było kilka modernizacji wybranego projektu oraz moja nagła zmiana decyzji wyboru loga, która nikogo nie zdziwiła i nadal byłam traktowana profesjonalnie. Ta nagła decyzja była strzałem w dziesiątkę. Wybrałam logo w wersji pierwotnej z naprawdę niewielkimi zmianami. Wkrótce przedstawiono mi projekt wizytówki i papieru firmowego, gdzie nie było do czego się przyczepić. Efekt końcowy projektu odpowiadał mojej osobowości i specyfice mojej działalności. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy ze Studiem Graficznym LogoProjekt i szczerze polecam ich usługi, które na wysokim poziomie.

Iza Markiewicz - właścicielka firmy"


 
projektowanie logo - identyfikacja wizualna