projektowanie logo

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Jak wygląda projektowanie logo ?

Ile to wszystko kosztuje ?

Prawa autorskie, czy je też dostanę ?

Gdzie mogę wykorzystywać zakupione logo ?


Projektowane logo rozpoczynamy od przyjęcia zamówienia. Po jego otrzymaniu tworzone jest konto na którym projekty będą prezentowane oraz wysyłana jest wiadomość o postępie prac. W ciągu kilku następnych dni część projektów jest przedstawiana klientowi który wyraża opinie na ich temat. Po konsultacjach wykonywane są kolejne projekty i prezentowane. Następnie wybierany jest jeden projekt który to po ostatecznych poprawkach jest gotowy do użycia.

I tak np. otrzymujemy zamówienie od Pana Kowalskiego, na pakiet z 5 wersjami logo oraz projektem wizytówek i papieru firmowego. Wysyłamy informacje o dostępie do konta i rozpoczęciu prac. Prezentujemy 3 pierwsze koncepcje logo, a następnie czekamy na opinie, po ich otrzymaniu i konsultacjach tworzymy kolejne 2 koncepcje i prezentujemy Panu Kowalskiemu. Klient wybiera jedną propozycje ale uważa że kolory i układ mu się nie podoba, więc zmieniamy układ i kolory jeżeli spełniają one podstawowe koncepcje „dobrego logo”, oraz prezentujemy je. Pan Kowalski jest zadowolony z logo nr 3 i przesyła dane które mają znaleźć się na wizytówce i papierze firmowym. Zostaje zaprezentowanych kilka koncepcji identyfikacji wizualnej, po wybraniu jednej z nich przygotowana umowa oraz projekty nagrane na płycie CD/DVD (według życzenia klienta) wysyłane są pocztą.


Ile to wszystko kosztuje ?

To zależy co. Jeżeli chodzi o logo z podstawową identyfikacją wizualną to mamy stałe ceny, ale często zdarza się że klienci chcą więcej projektów lub mniej, co oczywiście skutkuje indywidualnym ustaleniem ceny. Identyfikacja wizualną rozpoczynamy od 50 zł za projekt wizytówki, w zależności od wybranych opcji cena wzrasta.


Prawa autorskie, czy je też dostanę ?

Naturalnie prawa autorskie świadczące o oryginalności projektu, przekazywane są po zakończeniu prac wraz z umową. Dzięki nim klient staje się jedynym i pełnoprawnym właścicielem logo.


Logo które jest przez Nas zaprojektowane, jest dostarczane w kilku formatach. Wektorowym które daje możliwość wykorzystywania go na wielkich plakatach oraz małych breloczkach bez straty jakości Rastrowym wykorzystywanym w Internecie czy też podczas prezentacji.

 

24/7 hours

 

Opinie klientów

Firma em-ma zajmuje się sprzedażą art. dziecięcych . Logo musiało wiec nawiązywać do profilu firmy a jednocześnie być proste w przekazie. Projekt obejmował zaprojektowanie logotypu wraz z podstawową identyfikacją firmy.

"Studio Graficzne LogoProjekt wybrałam ze względu na atrakcyjną ofertę logotypów przedstawioną w portfolio oraz, nie ukrywam, atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Nawiązałam współpracę z LogoProjekt. Byłam zadowolona z szybkiej reakcji na moje zamówienie, w niedługim czasie zostały mi przedstawione propozycje loga, które w 100% odpowiadały mojej wizji. Potem było kilka modernizacji wybranego projektu oraz moja nagła zmiana decyzji wyboru loga, która nikogo nie zdziwiła i nadal byłam traktowana profesjonalnie. Ta nagła decyzja była strzałem w dziesiątkę. Wybrałam logo w wersji pierwotnej z naprawdę niewielkimi zmianami. Wkrótce przedstawiono mi projekt wizytówki i papieru firmowego, gdzie nie było do czego się przyczepić. Efekt końcowy projektu odpowiadał mojej osobowości i specyfice mojej działalności. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy ze Studiem Graficznym LogoProjekt i szczerze polecam ich usługi, które na wysokim poziomie.

Iza Markiewicz - właścicielka firmy"


 
projektowanie logo - identyfikacja wizualna